• ساعت : ۰۷:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ 
پیام تبریك مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان گیلان به مناسبت حلول ماه رجب و ولادت حضرت امام محمدباقر (علیه السلام)
محمد تقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با صدور پیامی، فرا رسیدن ماه رجب و میلاد باسعادت حضرت امام محمدباقر علیه السلام ،پنجمین امام شیعیان ،را به مشترکین و کارکنان اینشرکت تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسمه تعالي

 

فرارسیدن بهار مناجات و بندگی ، موسم انس شب زنده دارانِ همیشه بیدار با محبوب بی همتا و حلول ماه رجب المرجب را به تمامی هم استانی های مومن و خداجو و همکاران ارجمند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

در روزهای فزونی ذکر ذاکران و طنین نوای یا من ارجوه لکل خیر، از خداوند می خواهم با بهره مندی از برکات ماه رجب به درک فیوضات شعبان المعظم نائل آییم .

 

سر دادن ذکر یا من یعطی الکثیر بالقلیل نیز مارا امید آن می بخشد که به مدد لطف بی انتهای حضرت دوست بتوانیم برای ضیافت الهی در ماه رمضان و نشستن بر خوان گسترده رحمت وبخشایش پرودگار عالمیان مهیا شویم.

 

در آغاز این ماه گرانقدر ،میلاد با سعادت وارث علم علوی حضرت امام محمد باقر(ع) را مجدداً به کارکنان اینشرکت و مشترکین گرامی تبریک عرض کرده و توفیق درک کامل فیوضات این ماه برای حرکت در مسیر سعادت دنیا و عقبی و برقراری صلح و آرامش در سراسر میهن عزیز اسلامی مان را از درگاه حضرت احدیت برای تان مسئلت دارم.

 

محمد تقی مهدیزاده

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها