• ساعت : ۱۲:۱۰:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ 
افتتاح 384 پروژه تامین برق شهری و روستایی گیلان در دهه مبارك فجر
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان: در دهه مبارک فجر امسال تعداد 384 پروژه شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد

مهندس طالبی اظهار داشت:  با تلاش و پیگیری و همدلی مدیران ارشد ستادی ، اجرایی و کارکنان پر تلاش شرکت ، تعداد 384 پروژه تامین برق شهری و روستایی در خصوص احداث و اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی ، شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی و نصب ترانسفورماتور برق (برای تقویت ولتاژ شبکه )  و تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار جمعا به مبلغ بیش از 600 میلیارد ریال در دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان افزود : در راستای تحقق شعار دولت تدبیر و امید مبنی بر محرومیت زدایی و ارائه خدمات به مناطق محروم ، تلاش شد رضایتمندی مشترکین شهری و روستایی در اولویت تامین برق گیرد .

برق رسانی به روستاههای زیر 10 خانوار در اولویت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان یاد آور شد : تمامی روستاههای بالای 20 خانوار طبق سرشماری سال 85 در سال 1389 برق دار شدند و درحال حاضر برق رسانی به روستاههای زیر 10 خانوار پس از تامین اعتبار به ترتیب اولویت و درصورت اخذ مجوز از سازمان منابع طبیعی  در دست اقدام است . در حال حاضر تعداد روستاههای برق دار استان گیلان 2557 روستا بود .

شرکت توزيع نيروي برق استان گيلان در حال حاضر بيش از يک ميليون و 470 هزار مشترک دارد که از اين مقدار حدود 78 درصد کل مشترکين را ، مشترکين خانگي تشکيل مي دهند و بيشترين فراواني را در سطح استان گيلان به خود اختصاص داده اند .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    رشت، بلوار امام خمینی(ره)، شرکت توزیع نیروی برق گیلان، کد پستی 4188867749

    5.5.8.0
    V5.5.8.0