• ساعت : ۱۳:۴۴:۵۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ 
افتتاح 227 پروژه مهم آب و برق در نیمه دوم امسال
افتتاح 227 پروژه مهم آب و برق در نیمه دوم امسال/ نیروگاه‌های بادی از نظر زیست‌محیطی بسیار برای کشور مهم است

رئیس‌جمهور در جلسه شورای اداری استان آذربایجان‌شرقی:

افتتاح 227 پروژه مهم آب و برق در نیمه دوم امسال/ نیروگاه‌های بادی از نظر زیست‌محیطی بسیار برای کشور مهم است

رئیس‌جمهوری گفت: در نیمه دوم امسال 227 پروژه مهم آب و برق با اعتباری بالغ بر 33 هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد و این طرح‌ها عهد دولت با مردم است که اجرایی خواهد شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان‌شرقی و در ارتباط ویدیو کنفرانس با وزیر نیرو از محل نیروگاه بادی آقکند طی سخنانی با اشاره به آغاز پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از ابتدای مهرماه در کشور، گفت: بر اساس برنامه وزارت نیرو مقرر شده است در نیمه دوم امسال 227 پروژه مهم آب و برق با اعتباری بالغ بر 33 هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری برسد.
وی افزود: دولت به عنوان خادم کوچک مردم به عهدی که با مردم بسته است وفا کرده و خواهد کرد و این مهم یکی از همان قول‌هایی است که اجرایی شده است.

رئیس‌جمهور یادآور شد: از ابتدا به مردم گفته بودیم وضعیت روستاها را متحول خواهیم کرد و در این دولت توانستیم حدود هفت میلیون نفر از جمعیت روستایی کشور را از نعمت شبکه آب سالم و بهداشتی برخوردار کنیم و تا پایان دولت این رقم را به 10 میلیون نفر خواهیم رساند. این مهم در حالی است که پیش از دولت تدبیر و امید تنها 900 هزار نفر از جمعیت روستایی کشور به شبکه آب شرب دسترسی داشتند.

وی تاکید کرد: دولت در تلاش است تا روستاها شرایط مناسبی از لحاظ آب، برق، گاز، جاده، بهداشت، آموزش و اینترنت پیدا کنند که خوشبختانه در این دولت قدم‌های بسیار خوبی در این زمینه برداشته شده است.

رئیس‌جمهور با اشاره به افتتاح نیروگاه بادی 50 مگاواتی آقکند، گفت: نیروگاه‌های بادی از نظر زیست‌محیطی بسیار برای کشور مهم است و انرژی پاک به معنای واقعی مربوط به نیروگاه‌های تجدیدپذیر است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  رشت، بلوار امام خمینی(ره)، شرکت توزیع نیروی برق گیلان، کد پستی 4188867749

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/03/12 08:23
  5.5.8.0
  V5.5.8.0