• ساعت : ۱۲:۱۴:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ 
    /  3
برگزاری همایش آموزشی ایمنی در خط گرم
برابر مصوبات سومین جلسه کمیته عالی حفاظت و ایمنی سال 98، مبنی بر برگزاری همایش آموزشی ایمنی در خط گرم، همایشی تحت این عنوان مورخ 14شهریور 1398 با حضور اعضای هیئت مدیره ، معاونین ، مدیران و جمعی از پیمانکاران حوزه خط گرم فعال در امور های اجرایی استان، اعضای کمیته عالی حفاظت و ایمنی، کارشناسان، رابطین ایمنی و همکارانی که ارتباط مستقیم با فعالیت­های اکیپ­ های خط گرم دارند در سالن پیامبر اعظم (ص) شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان برگزار شد.

مهندس نیک پیام در همایش آموزشی ایمنی در خط گرم :

رعایت نکات ایمنی در کلیه فعالیتهای شرکتهای توزیع برق مهم و اساسی است و این مسئله در مبحث خط گرم اهمیت بیشتری داشته وآشکارتر است .

برابر  مصوبات سومین جلسه کمیته عالی حفاظت و ایمنی سال 98، مبنی بر برگزاری همایش آموزشی  ایمنی در خط گرم، همایشی  تحت این عنوان مورخ 14شهریور 1398 با حضور اعضای هیئت مدیره ، معاونین ، مدیران و  جمعی از پیمانکاران حوزه خط گرم فعال در امور های اجرایی استان، اعضای کمیته عالی حفاظت و ایمنی، کارشناسان، رابطین ایمنی و همکارانی که ارتباط مستقیم با فعالیت­های اکیپ­ های خط گرم دارند در سالن پیامبر اعظم (ص) شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان  برگزار شد.

مهندس بستانی در همایش آموزشی ایمنی در خط گرم :

یکی از راهکارهای که می تواند اقدامات مارا به خواسته های مشترکین نزدیک کند ،  انجام کلیه فعالیتهای تعمیراتی بدون قطع برق مشترکین و بصورت خط گرم است .

در ابتدا مهندس بستانی، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت ، ضمن خوش آمدگویی، مطالبی را در خصوص وضعیت اکیپ های خط گرم در شرکت توزیع برق گیلان ارائه کرد. سپس سخنران اصلی این سمینار مهندس نیک­ پیام، مدیر دفتر HSE شرکت توزیع برق مشهد مطالبی را به شرح ذیل و با محوریت ایمنی در خط گرم برای حضار مورد برسی قرارداد :

· قوانین و الزامات ایمنی و استانداردها در عملیات خط گرم

· شناسایی خطرات در عملیات خط گرم

· بایدها و نبایدها ایمنی در عملیات خط گرم

· نقش ابزار و تجهیزات ایمنی در عملیات خط گرم

در انتهای این  همایش آموزشی  نیز   به سوالات مدعوین در خصوص مطالب ارائه شده و مشکلاتی که حین انجام کار با آن مواجه هستند ، پاسخ مناسب ارائه شد .

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    رشت، بلوار امام خمینی(ره)، شرکت توزیع نیروی برق گیلان، صندوق پستی 4188867749

    5.3.6.0
    V5.3.6.0